Dzisiaj jest: Wtorek, 21 sierpnia 2018 r., Imieniny: Joanny i Franciszki

W skład KSMMiR wchodzą:
V-Ships - Solidarność nadal bez porozumienia.

V-Ships - Solidarność - nadal bez porozumienia. Niestety nadal jest brak porozumienia pomiędzy V-Ships a Krajową Sekcją Morską Marynarzy i Rybaków NSZZ “Solidarność”. Sprawą sporną są składniki tabeli wynagrodzeń jak i jej wysokość...

więcej...


Na rzecz wysokiej jakości usług publicznych !!!

Usługi publiczne są elementem kluczowym dla społecznej, ekonomicznej i regionalnej spójności w Europie.
Usługi te muszą być wysokiej jakości i muszą być dostępne dla każdego.
Do chwili obecnej jedynymi opcjami zaproponowanymi na rzecz rozwoju usług publicznych są prywatyzacja i liberalizacja (szczególnie w takich sektorach jak energetyka, poczta i telekomunikacja). Nadszedł czas znalezienia innych rozwiązań! (...)

więcej...


Komitet Bałtycki Sekcji Transportu Morskiego ETF

Komitet Bałtycki Sekcji Transportu Morskiego Europejskiej Federacji Transportowców (ETF) Kopenhaga 1-2 czerwiec 2005 r. Będąc głęboko zaniepokojony działaniami polskiego Związku Agentów i Przedstawicieli Żeglugowych (APMAR) potępia jego zbiorowy atak na ITF, "Solidarność" i jej przywództwo.
Komitet odnotowuje i wyraża odrazę wobec kierowanych do załóg gróźb, że stracą pracę, jeśli nie podpiszą oświadczeń odcinających ich od woli jednakowych wynagrodzeń przewidzianych Artykułem 39 Traktatu powołującego UE.
więcej...


Dyrektywa Portowa odrzucona !!!

Zwycięstwo europejskich dokerów nad biurokratami z Brukseli.
Dyrektywa Portowa odrzucona !!!  W dniu 19 stycznia Parlament Europejski stosunkiem głosów 532 do 120. Wynik głosowania spełnił oczekiwania europejskich dokerów i ich związków zawodowych afiliowanych w ETF i ITF.
więcej...


Posiedzenie Zespołu Trójstronnego ds Żeglugi.

Informujemy, że dzięki naszym staraniom strona rządowa zdecydowała się w końcu zwołać na dzień 23 listopada br. Posiedzenie Zespołu Trójstronnego do Spraw Żeglugi i Rybołówstwa Morskiego.
Dotychczasowe nie zwoływanie - wbrew ustaleniom - od ponad pół roku posiedzeń Zespołu związek nasz traktował jako zerwanie przez Rząd dialogu społecznego w sprawach niezwykle istotnych dla polskich marynarzy.

 

więcej...Razem wpisów: 264   Wpisów na stronie: 5    Strona:51 z 53


  <-5 poprzednich   1 ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53    5 następnych ->
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w formularzu, dla potrzeb niezbędnych do subskrybcji newslettera - zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Kierownik jednostki jest procesorem danych osobowych.

Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne wiadomości związane z marynarskim rynkiem pracy to dodaj swój adres e-mailowy.


Ostatnie wydanie

Wydanie Aktualne Wydania Archiwalne


Stronę odwiedziło
1747847 osób


Krajowa Sekcja Morska Marynarzy i Rybaków NSZZ "Solidarność".


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia