Dzisiaj jest: Piątek, 25 maja 2018 r., Imieniny: Urbana i Grzegorza

W skład KSMMiR wchodzą:
W inspektoracie ITF nastąpiły zmiany osobowe.

W inspektoracie ITF w Szczecinie nastąpiły zmiany osobowe. Z dniem 30 listopada 2003 roku kapitan ż.w. Andrzej Jaśkiewicz zrezygnował z tej funkcji po ośmiu latach pracy jako inspektor ITF. Miejsce Andrzeja na stanowisku inspektora ITF zajął z dniem 1 grudnia Adam Mazurkiewicz. Adam pracuje w Krajowej Sekcji Morskiej NSZZ "Solidarność" od października 1997 roku.
Przypomnijmy w tym miejscu, że Andrzej był pierwszym polskim inspektorem ITF, a zanim objął jesienią 1995 roku to stanowisko, był wcześniej inspektorem ds. roszczeń marynarzy w Krajowej Sekcji Morskiej NSZZ "Solidarność". Przedtem, piastował funkcję dziekana i wykładowcy w Wyższej Szkole Morskiej w Szczecinie, przez ponad 40 lat związany z Polską Marynarka Handlową.

więcej...


Sekcja Krajowa Portów Morskich NSZZ "S" zostaje członkiem PKK - ITF.

Sekcja Krajowa Portów Morskich NSZZ "Solidarność" zostaje członkiem Polskiego Komitetu Koordynacyjnego Afiliantów ITF.

W dniu 24 stycznia 2003 roku odbyło się w Szczecinie posiedzenie Polskiego Komitetu Koordynacyjnego Afiliantów ITF. Oprócz omówienia spraw bieżących, komitet składający się dotychczas z trzech afiliowanych w ITF związków zawodowych marynarzy, a więc: Krajowej Sekcji Morskiej NSZZ "Solidarność", Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Marynarzy, oraz Federacji Związków Zawodowych Marynarzy i Rybaków, podjął jednogłośną decyzję o przyjęciu w skład komitetu, na pełnych prawach członkowskich, Sekcji Krajowej Portów Morskich NSZZ "Solidarność".

więcej...Razem wpisów: 262   Wpisów na stronie: 5    Strona:53 z 53


  <-5 poprzednich   1 ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53]
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne wiadomości związane z marynarskim rynkiem pracy to dodaj swój adres e-mailowy.


Ostatnie wydanie

Wydanie Aktualne Wydania Archiwalne


Stronę odwiedziło
1729268 osób


Krajowa Sekcja Morska Marynarzy i Rybaków NSZZ "Solidarność".


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia