Trafiać do bezpiecznych portów

Dziękuję za wasze zaufanie. Tego zaufania będę potrzebował także w nowej kadencji. Krajowa Sekcja Morska Marynarzy i Rybaków NSZZ ?Solidarność? to nasze wspólne dobro. Zamierzam kontynuować dobre rzeczy, które były w poprzedniej kadencji. Było ich sporo, świadczy o tym choćby sprawozdanie liczące 250 stron. Były na pewno i złe, ale wychodzę z założenia, że trzeba szukać porozumienia, budować zaufanie. W taki też sposób będę się starał działać i w nowej kadencji ? mówił po ogłoszeniu wyników nowo wybrany przewodniczący Sekcji Andrzej Kościk podczas Walnego Zebrania Delegatów, które odbyło się 10 maja w Sali BHP w Gdańsku.

2021-10-15
Światowe związki zawodowe transportu mówią rządom, że sprzeciwiając się zniesieniu ograniczeń dostępności szczepionek, Zjednoczone Królestwo, Niemcy, Szwajcaria i UE przedłużają kryzys łańcucha dostaw
2021-09-30
Światowi przywódcy organizacji transportowych wzywają ONZ do zakończenia kryzysu humanitarnego pracowników łańcucha dostaw