Krajowa Sekcja Morska
Marynarzy i Rybaków

NSZZ Solidarność

NAGRODA FOTOGRAFICZNA ITF 2022

2022-06-20

Roczny konkurs upamiętniający miliony pracowników transportu, którzy utrzymują świat w ruchu.

Pierwszy w historii ITF konkurs mający na celu pokazanie triumfów i wyzwań, które stają dzisiaj przed pracownikami transportu wszystkich sektorów, przemysłu transportowego i łańcuchów dostaw.

 

Po sześciu miesiącach, w czasie których otrzymaliśmy niesamowite zgłoszenia, okres przyjmowania zgłoszeń do inauguracyjnej nagrody ITF Photo Prize dobiegł końca.

 

Otrzymaliśmy setki niesamowitych zdjęć od pracowników transportu z całego świata.

 

Byliśmy przytłoczeni reakcją na nasz konkurs i robiło się ciepło na sercu, gdy oglądaliśmy życie naszych kolegów uchwycone na zdjęciach w tak poważny a zarazem przyziemny sposób.

 

Jeśli zgłosiłeś się do konkursu pamiętaj aby zachować oryginalne kopie swoich zdjęć w formacie o najwyższej rozdzielczości.

 

Z autorami wybranych zdjęć skontaktujemy się w czerwcu a zwycięzca konkursu i zdobywca nagrody głównej w wysokości 2000 funtów zostanie ogłoszony w lipcu.

 

Na naszej stronie można znaleźć więcej informacji i obejrzeć niektóre zdjęcia a my już nie możemy doczekać się lipca i  ogłoszenia wyników konkursu oraz poinformowania kto zdobył zaszczyt bycia zwycięzcą w pierwszym w historii konkursie fotograficznym ITF. Ogłosimy to na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych.

 

Aby uzyskać więcj informacji prosimy o kontakt: contess@itf.org.uk