Dlaczego warto wstąpić do Związku

Morscy profesjonaliści pracujący na międzynarodowym rynku żeglugowym w warunkach silnej konkurencji, potrzebują ochrony i wsparcia najwyższej klasy.

Znak KSM NSZZ ''Solidarność''' - Znak zrzeszenia marynarzy i rybaków.Krajowa Sekcja Morska Marynarzy i Rybaków NSZZ "Solidarność" zabezpiecza to wszystko i o wiele więcej! Jeżeli masz złe skojarzenia ze związkami zawodowymi w Polsce - zapomnij o tym! Tutaj jest zupełnie inaczej. I przekonasz się o tym bardzo szybko. Przynależność do organizacji kosztuje Cię mniej, niż wydajesz codziennie na gazetę - a w zamian otrzymujesz niezrównany dostęp do szerokiego zakresu korzyści i usług związkowych skrojonych specjalnie na Twoje potrzeby.

Członkostwo w Krajowej Sekcji Morskiej Marynarzy i Rybaków NSZZ Solidarność, ITF oraz ETF jest możliwe jedynie poprzez przynależność do jednej z Organizacji tworzących KSMMiR czyli:

2021-08-17
Nowe wydanie Biuletynu Morskiego Krajowej Sekcji Morskiej Marynarzy i Rybaków NSZZ "Solidarność"
2021-08-13
Wiedza to potęga a nowe narzędzie internetowe ITF zapewni ją marynarzom
2021-08-10
Wystąpienie strony związkowej w sprawie podatków marynarskich
2021-08-06
Państwa, które pobierają opłaty lecz unikają zobowiązań: ITF rozszerzyła listę państw FOC
2021-08-02
Szczepienia marynarzy
2021-07-29