Zmiany podatkowe dla polskich marynarzy

2019-03-04

Na stronie internetowej Rządowego Centrum Legislacji, w serwisie Rządowy Proces Legislacyjny został udostępniony projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych i ustawy o pracy na morzu (UC149).

Krajowa Sekcja Morska Marynarzy i Rybaków NSZZ "Solidarność" zamierza poznać opinie marynarzy - członków NSZZ "Solidarność" - w sprawie projektu ustawy o zmianie ustawy o podatku od osób fizycznych. W związku z powyższym zwracamy się do Was z prośbą o odpowiedź na 3 krótkie pytania. Można to zrobić poprzez kontakt telefoniczny/e-mailowy z OZ/OM NSZZ "Solidarność" wchodzącą w skład KSMMiR NSZZ "Solidarność" i/lub bezpośrednio u Maćka Konopki - Organizatora związkowego KSMMiR NSZZ "Solidarność" (tel. 501097751).

Poniżej linki do dokumentów:

Projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych i ustawy o pracy na morzu

wraz z uzasadnieniem

i Oceną Skutków Regulacji